Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv stabilization fibc bulk bag ] eşleşme 270 Ürünler.
Beyaz Siyah Gri UN Big Bag 4 Renk En Çok Bir Tarafa Baskı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |
Nefes alan polipropilen kumaş Havalandırmalı dökme torbalar, sebze soğan ton torba
| Ürün adı: | havalandırmalı dökme çantalar |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Big Bag FIBC with 2 Lifting Loops and 500-2500kg Lifting Capacity Made from Durable Polypropylene
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
Saptırma tasarımı tehlikeli kimyasal toz Depolama geçirmezlik ile Antistatik Fibc
| Renk: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |
Baffle TİP D Anti Statik PP Jumbo Torbalar Kimyasal Tozlar İçin Sift Prova
| Renk: | mavi |
|---|---|
| Malzeme: | Anti statik kumaş |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |
Soğuğa Dayanıklı Çift Dikişli İletken Big Bag UV Dayanımlı
| UV direnci: | Harika |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Yan Dikiş Döngülü Dört Panelli Büyük Çanta FIBC, Endüstriyel PP Toplu Çanta
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |
600 kg beyaz UN büyük çanta FIBC, endüstriyel tehlikeli mal Jumbo Çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | UN sertifikalı çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |

