Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv treated fibc bulk bag ] eşleşme 246 Ürünler.
Endüstriyel Ambalaj 1 Tonluk Toplu Çantalar, UV Tedavisi Esnek Ara Dökme Konteynerler Fibc
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
SGS Onayı Çapraz Köşe FIBC Toplu Çanta 2500 LBS Kapasiteli Dairesel Big Bag Çuval
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Kaldırma halkaları: | tamamen kuşaklı |
Yükleme için 1.5 Ton 4 Panel Baffle Büyük FIBC Toplu Çanta Mavi / Turuncu Renk
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Kaldırma halkaları: | tamamen kuşaklı |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 1000kg Kapasite 5:1 Güvenlik Oranı
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
Gıda sınıfı FIBC Toplu torba 1000kg SWL 100x100x120cm
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Gıda sınıfı FIBC toplu torba 2205lbs Gıda taşıma kapasitesi
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli Dolum Ağızlı
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 1000kg Kapasite 6:1 Güvenlik Oranı
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
Köşe Döngüler 2202 Lbs ile Uzun Boylu Yakacak Odun Havalandırmalı Hasır FIBC Toplu Çanta
| Ürün adı: | uzun boylu kırmızı havalandırmalı yakacak odun FIBC torbaları |
|---|---|
| Kaldırma halkaları: | yan dikiş halkaları |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |

