Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ virgin polypropylene fibc bags ] eşleşme 261 Ürünler.
TIPI D İletken Mavi PP Jumbo Torbalar Kimyasal Tozlar İçin Anti Sift Anti Statik Toplu Çantalar
| Renk: | mavi |
|---|---|
| Malzeme: | Anti statik kumaş |
| Ürün adı: | D tipi jumbo çanta |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli Dolum Ağızlı
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Depolama / Taşıma için Ağır Hizmet Dairesel / Boru Big Bag FIBC Virgin PP
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
1000kg Kapasiteli Jumbo Kare Alt Big Bag FIBC, yarım çapraz köşeli
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Demir Tozu İçin Etek Üstü ile Çapraz Köşe Dairesel Dökme Çanta FIBC
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200 pound |
Havalandırmalı nefes alabilen Esnek Ara Dökme Konteynerler patates cevizleri için FIBC woods
| Ürün adı: | havalandırmalı nefes alabilen büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Gıda endüstrisi Esnek Ara Dökme Konteynerler Ton Poşetler Polipropilen
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| malzeme: | %100 PP |
Esnek Ara Dökme Konteynerler FIBC big bag dört flooplu 1 ton
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Dairesel / Borulu Yarım Çapraz Köşe PP Dokuma Big Bag FIBC Süper Çuval
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| sertifika: | SGS/CPTC |
| Kapasite: | 2200 pound |
Bölmeli ve Siyah Karbon İçin Eleme Önleyicili Çapraz Köşe Big Bag FIBC
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |

