Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
3 Metreküp Atık Tarımsal Mineral Konteyner Astar Torbaları
| Ürün adı: | kuru dökme konteyner astar atık torbası |
|---|---|
| renk: | Beyaz veya siyah |
| boy: | 20'ft veya 40'ft konteyner için uygun |
Pelet Taşımacılığı İçin Dört Panelli Endüstriyel Polipropilen Big Bag FIBC
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | Beyaz, Siyah, Turuncu, Mavi, |
Özel Unlar Gıda Sınıfı FIBC U -% 100 Virgin PP Malzemeli Panel
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
|---|---|
| Kapasite: | 750kg |
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
Tarım / mineral / kimyasallar / gıda Konteyner Astar Çanta 2 metreküp
| Ürün adı: | 2 metreküp atık torbası |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| Boyutu: | 200x100x100cm |
3 metreküp tarımsal mineraller kimyasal ve gıda atık torbaları
| Ürün adı: | kuru yük konteyneri astarı atık torbası |
|---|---|
| renk: | Beyaz veya siyah |
| boyut: | 20'ft veya 40'ft konteyner için uygun |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1000KG Anti Statik U Panel Granül İletken Big Bag
| Kapasite: | 1000KG |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
NEL 4 Panel 3300lbs Yanıcı Maddeler C Tipi İletken Izgara Çantası
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Kaplamalı 1100lbs Anti Statik Fibc İletken Big Bag
| sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik anti-eleme |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |

