Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
Kuru yanıcı ürünler için 500 KG TİP C grovenble iletken büyük bölme çanta
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Kayma karşıtı kaplama dahil olmak üzere gevşek liner tipi kuru toplu konteyner poşeti
| Color: | White, Transparent Or Customized |
|---|---|
| Printing: | Customized Logo And Text |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39 |
Yuvarlak / Boru 1 Tonluk Big Bag
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Kimyasal Paket için İletken Fibc Toplu Büyük Jumbo Antistatik Torbalar 1000kg 1200kg
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt seçenek (deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Naylon Dokuma Kaldırma ile Konteyner Büyük Toplu Jumbo Fibc Çantalar 1 Ton 1.5 Ton 2 Ton
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
Beyaz Polietilen Konteyner Liner Çantaları Toplu Nakliye için En İyi Ambalaj Çözümü
| Kapasite: | 1000kg - 3000kg |
|---|---|
| Yazdır: | Boş veya Basılı |
| Renk: | Beyaz, Şeffaf veya Özelleştirilmiş |
Nakliye için özel konteyner liner torbaları form-fit veya gevşek-fit liner türü ve 5 1 güvenlik oranı
| UV stabilizasyonu: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Baskı: | Özelleştirilmiş logo ve metin |
| Boyut: | özel |
Özelleştirilmiş Ambalaj Çözümleri için Su Geçirmez Çimento Ambalaj Torbaları
| Baskı: | birlikte veya ayrı |
|---|---|
| Kaldırma halkaları: | Köşe |
| Renk: | Beyaz |
Saptırma tasarımı tehlikeli kimyasal toz Depolama geçirmezlik ile Antistatik Fibc
| Renk: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |

