Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
Endüstriyel Plastik Jumbo Çanta Özel Ambalaj Büyük Çuval 2000KG
| Döngü: | 4 Döngü Güçlü Dayanıklı |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Toprak / Mineral / İnşaat İçin Beyaz Dairesel / Borulu Pelet Big Bag
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| Boyut Seçeneği: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Sanayi Suya Dayanıklı Pp Plastik Dokuma Jumbo Çanta 500kg 1000kg FIBC Big Bag Dolum
| Döngü: | 4 Döngü Güçlü Dayanıklı |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
Beyaz 1 Tonluk Torbalar Toz Geçirmez Evet Baskılı Veya UV İşlemli
| yeniden kullanılabilir: | - Evet. |
|---|---|
| Su geçirmez: | - Evet. |
| Tedavi: | uv işlenmiş |
PET Reçine Ambalajı İçin Polipropilen Dairesel / Borulu Big Bag FIBC
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Esnek Orta Boy Dökme Konteynerler Yuvarlak / Boru Big Bag Kum Çakıl Toprak Taşıma
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Birleşmiş Milletler Büyük Çanta Tek Durak Varış Yeriniz ve Ucuz Toplu Paketleme Çözümleri
| Türü: | Dairesel |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
Çevresel Geri Dönüşümlü Tamamen Kuşaklı Big Bag FIBC İki Ton Dört Döngü
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Kaldırma halkaları: | tamamen kuşaklı |

