Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
Tarım Ürünlerini Paketlemek İçin Üst Çevreli Üstü Açık Beyaz Jumbo Çantalar
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
1000KGS boyunda 4-Panel bölme çantası 100% granül ambalaj için bakire PP
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Düz Alt ve Üstü Açık FIBC Big Bag Etiketli
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| astar: | Evet |
| Kaldırma halkaları: | 4/2/1 |
Un karbonları için kimyasal jumbo saklama torbaları FIBC kimyasal tozlar
| Ürün adı: | bölme çantası |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
Sanayi kimyasal tozlar 2 ton ulaşım bölme çantası, taşıma büyük çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | küp çanta |
| Liner: | No |
PP malzeme normal saptırma küp çanta FIBC için un / karbonlar / kimyasal tozlar
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | Q çantası |
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |
Bölme kare küp çanta stok un karbonhidratlar kimyasal tozlar nakliye
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
Taşıma tozu depolama Esnek Ara Dökme Konteynerler Fibc
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Soya fasulyesi / tohumlar için esnek ara dökme konteyner 1.5 ton büyük bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |

