Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
4400lbs Baffle Anti Static Bags for Chemicals - Efficient and Reliable
| Ürün Adı: | Yerleşilemez Anti Sift Anti Statik Toplu Toplu Çantalar |
|---|---|
| Anti-statik özellik: | - Evet. |
| Kaldırma tarzı: | 4 Köşe Döngüsü |
UV Dayanımlı Özelleştirilmiş Big Bag Çuval ISO Sertifikalı
| Tepe: | Açık/Doldurma/Duffle |
|---|---|
| Alt: | Düz/Boşaltma/Boşaltma |
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
500-2500kg Lifting Capacity Big Bag FIBC with Liner Yes Polypropylene Material High Capacity
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| MOQ: | 500pcs |
| Top: | Open/Filling/Duffle |
4 Panel FIBC Tip C Çapraz Köşe Büyük Toplu Büyük Jumbo Çanta PP 2205 Lbs
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
Jumbo 2205lbs PP Esnek Orta Toplu Konteyner Torbaları
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |
Kömür Katranı Pitch Topakları Büyük Çanta FIBC 2200LBS Çapraz Köşe veya Köşe Halkalı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200 pound |
Çimento Geri Dönüşüm Paketleme Dökme Fibc Torbaları Pp Pe Konteyner Liner Taşıma Paketleme
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |

