Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
Taşıma taneleri / granül saptırma big bag, Hacim 20 ila 115 metreküp
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
PP polipropilen 1250KGS 4-Panel taşıma / saklama tohumları için bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2750lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
PP toz kimyasal toz şaşkın FIBC esnek ara toplu konteyner
| Ürün adı: | bölme çantası |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
Siyah PP dokuma saptırma çantası / toz un karbonları için Q çanta FIBC kimyasal tozlar
| Ürün Adı: | Baffle çanta |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Bakire PP |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Tohum Paketi için 4 Panel PP Kumaş 1000KGS Bölme Çanta Fibc
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Yüksek Güvenlik Faktörü 51 Özelleştirilmiş Big Bag FIBC UV Dayanımlı
| Etiket: | Evet, evet. |
|---|---|
| kaplama: | UV Dayanımlı |
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
Kimyasal toz taşıma için Tip D Fibc CROHMIQ mavi / beyaz
| Ürün adı: | dağıtıcı toplu çanta |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | CROHMIQ mavi veya beyaz |
Süper Çuval 1 Tonluk Fibc Büyük Jumbo Çanta
| Ürün adı: | Big Bag Toplu Çanta |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | %100 saf polipropilen |

