Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1 lifting loop bulk bag ] eşleşme 443 Ürünler.
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg Kapasiteli %100 Birinci Sınıf Polipropilen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Özel ambalaj gereksinimleriniz için özelleştirilebilir Big Bag FIBC
| Boyut: | 90x90x100cm |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kapasite: | 1000kg |
Toplu Ambalaj için Etiketli Baskılı FIBC Big Bag
| Kaldırma kapasitesi: | 500-2500KG |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| astar: | Evet, evet. |
Anti Static Jumbo Bags The Ultimate Protection for Bulk Material Handling Needs
| UV Dayanımlı: | - Evet. |
|---|---|
| Boyut: | 35 x 35 x 35 inç |
| Kaplama: | kaplamasız |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
SGS Sertifikalı Özelleştirilmiş Big Bag FIBC PE / PP Astar Malzemesi
| Kaldırma halkaları: | 4/2/1 |
|---|---|
| Astar Malzemesi: | PE/PP |
| astar: | Evet |
Blue Baffle Conductive Antistatic Bag for Sensitive Components
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Chemicals Industry PP Jumbo Bags with Anti Sift Feature
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | White |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Toz geçirmez: | - Evet. |

