Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg big fibc bag ] eşleşme 167 Ürünler.
Kimyasal Toz İçin BM Sertifikası 1000Kg Büyük FIBC Çanta Baffle Çanta Ambalajı
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| yükleme ağırlığı: | 500-3000kg |
1000KG TİP C FIBC Plastik Su Geçirmez Büyük Dökme Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |
Dört Döngü 1000KGS Büyük Çanta FIBC, Toprak Mineral Yapısı Bir Tonluk Toplu Çantalar
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
SGS Sertifikalı Polipropilen Un Fibc Torbaları 3000KG
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
1000KGS 1 Tonluk Çanta Big Bag Konteyner Kırmızı Turuncu Sarı Blur Yeşil
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
Aşınmaya Dirençli 1 Ton Büyük Jumbo Çanta Soğuğa Dirençli 10^4-10^6 Ohm/sq
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Gıda Sınıfı FIBC Çuval 2205lbs Kapasite 5:1 SF Oranı ile
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |

