Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg big fibc bag ] eşleşme 167 Ürünler.
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| UV koruması: | - Evet. |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Malzeme: | polipropilen |
Güvenli nakliye için 1000 kg yük kapasitesi ile statik karşıt kaplama ve çapraz köşeli döngüler
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Mavi Halkalı Renkli Dolum Ağızlı ve Çift Zincir Dikişli UN Büyük Boy FIBC Big Bag
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
UN Büyük Çuval 1000kg Kapasiteli, Çapraz Köşe Askılı ve Mavi Askılı
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Çift Dikişli Polipropilen Nefes Alabilir Bölme Toplu Çanta Havalandırmalı 2 Ton
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Korozyona karşı direnç: | UV |
| Soğuğa Direnç: | - İyi. |

