Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg big fibc bag ] eşleşme 167 Ürünler.
Beyaz UN Büyük Çuval FIBC, 1000kg Yük Kapasitesi, Dolum Ağzı ve Özelleştirilmiş Logo Baskısı
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000kg kapasiteli Esnek Ara Dökme Konteynerler / PP Dokuma Jumbo Torbalar FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Pratik ve Şık Mavi Çocuk Okul Çantası Dolum Ağızlı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| en üst: | Doldurma musluğu |
Gıda sınıfı FIBC 100x100x120cm 2205lbs Kapasite
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Aşınmaya Dirençli, 0,5S'den Az Statik Bozulmaya Sahip Su Geçirmez İletken Big Bag
| Sızdırmazlık Dayanımı: | Kuyu |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Güvenli Taşıma ve Depolama için Özelleştirilmiş Logo Baskılı Beyaz UN Büyük Çuval
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
FIBC Toplu UN Big Bag Tehlikeli Mallar Jumbo Çanta 1000kg ASTM G 154-00
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Aşınmaya Dirençli Gübre İletken UV Dayanımlı Big Bag
| Malzeme: | İletken Kumaş |
|---|---|
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |

