Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg big fibc bag ] eşleşme 167 Ürünler.
İyi Soğuk Direnci ile 1000kg Antistatik Çanta Özel Boyut
| Kimyasal Direnç: | Harika |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
Dökme Yük Torbası (Big Bag) 1000kg, Üstten Dolum Ağzı ve Statik Korumalı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg SWL, 36x36in Taban Boyutu ile
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
UN Büyük Çuval FIBC Büyük Çuval, Tote El Çantası ve Spor Askılı Bagaj için Üstten Doldurma Ağızlı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
İletken Kumaş Antistatik Çantalar 1000kg Kimyasallara Karşı Mükemmel Direnç
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Toplu malzeme depolaması için özelleştirilebilir ve dayanıklı büyük torba FIBC
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
U-panel 1000kg BM büyük çanta, tehlikeli mal taşımacılığı UN FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |

