Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg capacity un big bag ] eşleşme 159 Ürünler.
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
1000KG TİP C FIBC Plastik Su Geçirmez Büyük Dökme Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
2205 Lbs FIBC Toplu Çanta Esnek Konteyner Çanta Yenilikçi Boru Şeklinde Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Dokuma Polipropilen Torbalar Bir Ton Torba 10 `` Yüksek 14 DX 18 '' H
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Bir Ton Paketi İçin Su Penetran PP Kumaş Havalandırmalı Toplu Çantalar
| Ürün adı: | su nüfuz kumaş big bag |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Anti-statik astar UV ile Jumbo Çanta 1000kg Gıda Sınıfı FIBC
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
2200 Lbs Beyaz Gıda Sınıfı FIBC, PE Astarlı Kaplamasız Bir Ton Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |

