Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg capacity un big bag ] eşleşme 96 Ürünler.
UN bir Tonluk toplu çanta tehlikeli mal ambalaj, bir ton kum büyük çanta
| Kapasite: | 2200lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
1000KG TİP C FIBC Plastik Su Geçirmez Büyük Dökme Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Dairesel / Borulu Yarım Çapraz Köşe PP Dokuma Big Bag FIBC Süper Çuval
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| sertifika: | SGS/CPTC |
| Kapasite: | 2200 pound |
1 Ton UN FIBC U - Panel Duffle Üst Virgin PP Dokuma Büyük Fibc Dökme Çanta
| Ürün adı: | 1 tonluk U panel çanta |
|---|---|
| Döngüler: | No input file specified. |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Beyaz PP Dokuma Büyük Çanta FIBC Süper Çuval Toplu Çanta 35 `` X 35 '' X 47 ''
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Blue Eleme - Prova Big Bag FIBC PP Dokuma Dairesel Kare Tabanlı Jumbo Torbalar
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Pratik ve Şık Mavi Çocuk Okul Çantası Dolum Ağızlı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| en üst: | Doldurma musluğu |
1000kg Yük Kapasiteli ve Tek Kullanımlık Ceset Torbası için Çapraz Köşe Halkaları
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Statik Koruma: | - Evet. |

