Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg capacity un big bag ] eşleşme 96 Ürünler.
Statik Koruma 4 Köşe Döngüsü ve Mavi Döngü Rengiyle Büyük Çanta
| Logo: | Özelleştirilmiş Logo Baskısını Kabul Edin |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
| döngüler: | çapraz köşe |
Taşıma / Depolama UN Büyük Çuval, Duffle Üst Dolum Ağzı ve Çapraz Köşe Halkaları İle
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Kullanımı: | Tote çanta sporu sling lugage |
| dikiş: | Çift Zincir |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Güvenli nakliye ve işleme için çapraz köşe döngüleri BM Büyük Çanta Beyaz statik koruma
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
|---|---|
| döngüler: | çapraz köşe |
| Kapasite: | 1000kg |
FIBC Toplu UN Big Bag Tehlikeli Mallar Jumbo Çanta 1000kg ASTM G 154-00
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
ADR Virgin PP Dokuma UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Çift Zincir Dikiş ve Anti-Statik Kaplama ile BM Büyük Çanta
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |
Mavi Halkalı Beyaz Antistatik UN Big Bag 1000kg Kapasiteli
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Güvenli Toplu Taşıma için Duffle Üst Dolum Ağzı, Çift Zincir Dikiş ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC Büyük Torba
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Mavi Döngü Renk Büyük Çanta Paketleme Tote El Çantası-spor Askılı Bagaj Yüksek Kapasiteli
| Logo: | Özelleştirilmiş Logo Baskısını Kabul Edin |
|---|---|
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |

