Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg capacity un big bag ] eşleşme 96 Ürünler.
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1000KGS için Siyah / Gri U Panel Toplu Büyük Çanta FIBC Çapraz Köşe
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
2000kgs Havalandırmalı Çok Fonksiyonlu UN Baskılı Büyük Çanta
| Malzeme: | %100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| UV koruması: | - Evet. |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| Toz geçirmez: | - Evet. |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Toz geçirmez: | - Evet. |
Aşınmaya Dirençli, 0,5S'den Az Statik Bozulmaya Sahip Su Geçirmez İletken Big Bag
| Sızdırmazlık Dayanımı: | Kuyu |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Kaldırma Seçeneği: | çapraz köşe döngüleri |
Köşe Döngüler UN Toplu Çanta 2200lbs ASTM G 154-00 Beyaz 1000kgs
| Ürün adı: | 1 tonluk U panel çanta |
|---|---|
| Döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |

