Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg capacity un big bag ] eşleşme 96 Ürünler.
Beyaz Siyah Gri Dokuma Big Bag FIBC Yenilikçi Tübüler Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |
Kimyasal Dirençli İletken Big Bag Soğuğa Karşı İyi Dirençli
| Korozyona karşı direnç: | UV |
|---|---|
| Soğuğa Direnç: | İyi |
| Malzeme: | İletken Kumaş |
İyi Soğuğa Dayanıklılık İyi Su Direncine Sahip Özelleştirilmiş İletken Big Bag
| yırtılma gücü: | Harika |
|---|---|
| Korozyona karşı direnç: | UV |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
1000kg Kapasiteli Jumbo Kare Alt Big Bag FIBC, yarım çapraz köşeli
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Kimyasal Dirençli ve Suya Dirençli Gübre İletken Big Bag
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
|---|---|
| Renk: | siyah |
| yırtılma gücü: | Harika |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Statik Bozulması 0,5 Saniyeden Az Olan Soğuğa Dayanıklı İletken Big Bag
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Kimyasal Direnç: | Harika |

