Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg capacity un big bag ] eşleşme 96 Ürünler.
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Malzeme: | polipropilen |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
2205 Lbs FIBC Toplu Çanta Esnek Konteyner Çanta Yenilikçi Boru Şeklinde Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Dokuma Polipropilen Torbalar Bir Ton Torba 10 `` Yüksek 14 DX 18 '' H
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |

