Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg capacity un big bag ] eşleşme 96 Ürünler.
Antistatik Kaplamalı UN Big Bag ile Taşımacılık ve Depolama Kolaylığı, Logolu Özel Baskı
| Kaplama: | Anti-statik |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Logo: | Özelleştirilmiş Logo Baskısını Kabul Edin |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Halkalı ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Beyaz Renkli Bölmeli ve Doldurma Ağızlı Duffle Üstlü Dayanıklı UN Büyük Çuval Ambalaj İhtiyaçları İçin
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
| Statik Koruma: | - Evet. |
1000kg kapasiteli Esnek Ara Dökme Konteynerler / PP Dokuma Jumbo Torbalar FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| UV koruması: | - Evet. |
U-panel 1000kg BM büyük çanta, tehlikeli mal taşımacılığı UN FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
Çift Zincir Dikişli ve 4 Köşe Halkalı İletken Büyük Çuval, İletken Ambalaj İçin
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Döngü Rengi: | Mavi |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |

