Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg capacity un big bag ] eşleşme 96 Ürünler.
Çift zincir dikişli ve antistatik kaplamalı 1000kg UN Big Bag
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
Mavi Halkalı Renkli Dolum Ağızlı ve Çift Zincir Dikişli UN Büyük Boy FIBC Big Bag
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Döngü Renkli ve Dolum Ağızlı UN Büyük Çuval
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
Doldurma Ağızlı UN Big Bag 1000kg Kapasiteli Toplu Taşıma İçin
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Büyük Çuval FIBC Büyük Çuval, Tote El Çantası ve Spor Askılı Bagaj için Üstten Doldurma Ağızlı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Endüstriyel Sınıf UN Big Bag Esnek Konteyner Yükleme Boşaltma ve Taşıma İçin
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
Duffle Üst Dolum Ağızlı UN Big Bag, Yük Stabilitesi için Bölme ve Güvenli Taşıma için Çapraz Köşe Halkaları
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Güvenli Taşıma ve Depolama için Özelleştirilmiş Logo Baskılı Beyaz UN Büyük Çuval
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |

