Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg polypropylene jumbo bag ] eşleşme 97 Ürünler.
500kg Anti Static Bulk Bags Perfect for Storing and Shipping Various Materials
| Kaldırma Seçeneği: | 4 Köşe Döngüsü |
|---|---|
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
| Kapasite: | 4400 lbs. |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
Toplu malzeme depolaması için özelleştirilebilir ve dayanıklı büyük torba FIBC
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
ADR Virgin PP Dokuma UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Çift Dikişli Polipropilen Nefes Alabilir Bölme Toplu Çanta Havalandırmalı 2 Ton
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Korozyona karşı direnç: | UV |
| Soğuğa Direnç: | - İyi. |
İletken Kumaş Polipropilen Havalandırmalı Bölme Toplu Çanta UV Dirençli 2T
| UV direnci: | Harika |
|---|---|
| Sızdırmazlık Dayanımı: | Kuyu |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
İyi Soğuk Direnci ile 1000kg Antistatik Çanta Özel Boyut
| Kimyasal Direnç: | Harika |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |

