Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg polypropylene jumbo bag ] eşleşme 97 Ürünler.
Kimyasallara karşı dirençli anti-statik toplu torbalar, 1000 kg kapasiteli bir defter tasarımı ile
| Doldurma tarzı: | Üstü açık |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Serbest bırakma tarzı: | Düz taban |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| toz geçirmez: | - Evet. |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Özel Paketleme Gereksinimleriniz için Özel Yapılmış Baffle Torbaları
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| geri dönüştürülebilir: | - Evet. |
| Malzeme: | polipropilen |
Özelleştirilebilir Baffle Çantası Güvenli ve Ürün Taşımacılığı için Mükemmel Seçim
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Statik Direnç: | - Evet. |
| Malzeme: | polipropilen |
1000kg Un Sertifikalı Toplu Çanta Dokuma PP Lamine Kumaş
| Malzeme: | dokuma PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
1000kg PP Dokuma Süper Çuval Toplu Çanta Özel Logo
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |

