Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg polypropylene jumbo bag ] eşleşme 97 Ürünler.
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Aşınmaya Dirençli 1 Ton Büyük Jumbo Çanta Soğuğa Dirençli 10^4-10^6 Ohm/sq
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Un / karbon 1 ton büyük bölme çantası, 2200 lbs kapasiteli 1 ton Jumbo Çanta
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Üstü açık toprak, çimento / mineraller Kolay doldurma ve boşaltma için 1 Ton Jumbo Torba
| Ürün adı: | üstü açık 1 tonluk çanta |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Anti-statik astar UV ile Jumbo Çanta 1000kg Gıda Sınıfı FIBC
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
1000kg Kapasiteli Jumbo Kare Alt Big Bag FIBC, yarım çapraz köşeli
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
2000kgs Havalandırmalı Çok Fonksiyonlu UN Baskılı Büyük Çanta
| Malzeme: | %100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |
1000Kg Dökme Ürünler İçin Özel Boyutlu Büyük Dokuma Jumbo Toplu Çanta Süper Çuval FIBC
| Ürün adı: | 1 ton U-paneli çanta |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |

