Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg polypropylene jumbo bag ] eşleşme 97 Ürünler.
Çimento / mineral / kimyasal madde taşımacılığı 1 Ton çanta FIBC U-panel
| Ürün adı: | U-paneli 1 tonluk torba |
|---|---|
| kapasite: | 2200 libre |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
1000KGS boyunda 4-Panel bölme çantası 100% granül ambalaj için bakire PP
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
U-panel çimento için 1 ton torba
| Ürün adı: | U panel 1 tonluk çanta |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Sift prova 4-Panel bölme çantası, Dolgu kabloları ile Endüstriyel 1 Ton Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
1 ton U-panel duffle üst 100% bakire PP dokuma büyük çanta için toprak / çimento / mineraller
| Ürün adı: | 1 tonluk U-paneli çanta |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
2200 Lbs Beyaz Gıda Sınıfı FIBC, PE Astarlı Kaplamasız Bir Ton Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| UV Direnci: | - Evet. |
|---|---|
| Statik Direnç: | - Evet. |
| Renk: | Beyaz |
Blue Anti Static Bulk Bags for 1000kg Load Capacity Manufactured
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Certifications: | UN Certified, FDA Approved |
| Top Option: | Filling Spout |

