Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static coating fibc bulk bag ] eşleşme 120 Ürünler.
Güvenli Taşıma ve Depolama için Özelleştirilmiş Logo Baskılı Beyaz UN Büyük Çuval
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Çift Zincir Dikişli ve 4 Köşe Halkalı İletken Büyük Çuval, İletken Ambalaj İçin
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Döngü Rengi: | Mavi |
Dört Köşe Halkalı ve 1000kg Kapasiteli UN Büyük Çuval
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Pratik ve Şık Mavi Çocuk Okul Çantası Dolum Ağızlı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| en üst: | Doldurma musluğu |
Kuru yanıcı ürünler için 500 KG TİP C grovenble iletken büyük bölme çanta
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Birleşmiş Milletler Büyük Çanta Tek Durak Varış Yeriniz ve Ucuz Toplu Paketleme Çözümleri
| Türü: | Dairesel |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Döngü Renkli ve Dolum Ağızlı UN Büyük Çuval
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Mavi Haç Köşe Döngüsü ile Beyaz İletilebilir BM Büyük Çanta 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Taşıma / Depolama UN Büyük Çuval, Duffle Üst Dolum Ağzı ve Çapraz Köşe Halkaları İle
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Kullanımı: | Tote çanta sporu sling lugage |
| dikiş: | Çift Zincir |

