Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static coating fibc bulk bag ] eşleşme 120 Ürünler.
Beyaz 39x39 "4400lbs Yanıcı Malzeme İçin İletken Büyük Çanta
| Ürün adı: | C tipi iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39 * 39 ", 41 * 41 '' |
| renk: | Beyaz |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |
İletken kimyasal tozlar yanıcı mallar için iletken büyük çanta FIBC
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj İletken Fibc U - Panel TİP C
| kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Polipropilen Oluklu İletken Büyük Torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Tehlikeli Yanıcı Tozlar İçin Groundable Olmayan İletken Big Bag 500kg
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
| Yeteneği: | Anti-statik |
Yanıcı Madde İletken Big Bag 4400lbs Kapasite
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Çifte Zincir Dikişleme UN Büyük Çanta Baffle ve 1000kg Kapasite Endüstriyel Toplu Nakliye için
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
Beyaz UN Büyük Çuval FIBC, 1000kg Yük Kapasitesi, Dolum Ağzı ve Özelleştirilmiş Logo Baskısı
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |

