Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static fibc container ] eşleşme 114 Ürünler.
Duffle Üst Dolum Ağızlı UN Big Bag, Yük Stabilitesi için Bölme ve Güvenli Taşıma için Çapraz Köşe Halkaları
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
Güvenli Taşıma ve Depolama için Özelleştirilmiş Logo Baskılı Beyaz UN Büyük Çuval
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Döngü Renkli ve Dolum Ağızlı UN Büyük Çuval
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
4 Köşe Döşemeli Tasarımlı 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşe Döşe Döşe Döşe
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Birleşmiş Milletler Büyük Çanta Tek Durak Varış Yeriniz ve Ucuz Toplu Paketleme Çözümleri
| Türü: | Dairesel |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
Endüstriyel uygulamalar için gerekli olan beyaz kimyasal zincir döngüsü 12' uzunluğunda
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
Beyaz 39x39 "4400lbs Yanıcı Malzeme İçin İletken Büyük Çanta
| Ürün adı: | C tipi iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39 * 39 ", 41 * 41 '' |
| renk: | Beyaz |

