Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static fibc container ] eşleşme 114 Ürünler.
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |
Taşıma Kimyasal Tozlarında Kullanılan Büyük İletken Dökme Torbalar
| Ürün adı: | Tip C iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39*39'',41*41'' |
| Renk: | Beyaz |
Etek Üstü U Panel UV Kum / Çimento / Toprak İçin İşlenmiş Endüstriyel Dökme Çantalar
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz |
PE/PP Liner Big Bag FIBC for Moisture-Resistant and Durable Packaging
| Liner: | Yes |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| Coating: | UV Resistant |
Kuru yanıcı ürünler için 500 KG TİP C grovenble iletken büyük bölme çanta
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Tehlikeli Yanıcı Tozlar İçin Groundable Olmayan İletken Big Bag 500kg
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |
| Yeteneği: | Anti-statik |
Dört Panel 600KG İletken Big Bag, Beyaz Polipropilen Büyük Toplu Çanta
| kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Beyaz İletken Büyük Torbalar, Yanma ve Patlamayı Önleyen Fibc Büyük Torbalar
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Baffle Toplu Çanta
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt Seçenek (Deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |

