Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static large bulk bags ] eşleşme 79 Ürünler.
Güvenli nakliye için 1000 kg yük kapasitesi ile statik karşıt kaplama ve çapraz köşeli döngüler
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Endüstriyel Kullanım için 4 Mil/6mil Anti-Statik Big Bag FIBC Toplu Çantalar
| nem bariyeri: | 3.000 LBS'ye kadar |
|---|---|
| Stabilizasyon: | UV |
| Renk: | Beyaz |
500kg Capacity Anti Static Poly Bags Conductive Material Industrial Only
| Weight Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Uv Protection: | Yes |
TYPE D Baffle Anti-Statik Toplu Paket Çantaları Etkili ve Güvenilir Paketleme Çözümü
| Kullanımı: | dökme malzeme taşıma |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kaldırma tarzı: | 4 Köşe Döngüsü |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
Antistatik Kaplamalı UN Big Bag ile Taşımacılık ve Depolama Kolaylığı, Logolu Özel Baskı
| Kaplama: | Anti-statik |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Logo: | Özelleştirilmiş Logo Baskısını Kabul Edin |
Kimyasallara karşı dirençli anti-statik toplu torbalar, 1000 kg kapasiteli bir defter tasarımı ile
| Doldurma tarzı: | Üstü açık |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Serbest bırakma tarzı: | Düz taban |
Anti Sift Anti Static Jumbo Bags Chemicals Industry Standard
| Anti-Static: | Yes |
|---|---|
| Weight Capacity: | Customizable |
| Uv Protection: | Yes |
Ungroundable Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Transport
| Boyut: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| Anti eleme: | - Evet. |

