Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static large bulk bags ] eşleşme 79 Ürünler.
Duffle Üst Dolum Ağızlı UN Big Bag, Yük Stabilitesi için Bölme ve Güvenli Taşıma için Çapraz Köşe Halkaları
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Soğuğa Dayanıklı Çift Dikişli İletken Big Bag UV Dayanımlı
| UV direnci: | Harika |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
Çift Zincir Dikişli ve 4 Köşe Halkalı İletken Büyük Çuval, İletken Ambalaj İçin
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Döngü Rengi: | Mavi |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Döngü Renkli ve Dolum Ağızlı UN Büyük Çuval
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Birleşmiş Milletler Büyük Çanta Tek Durak Varış Yeriniz ve Ucuz Toplu Paketleme Çözümleri
| Türü: | Dairesel |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
Blue Baffle Conductive Antistatic Bag for Sensitive Components
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
Çimento için Büyük Dökme Pp Çuval 1000kg FIBC Jumbo Çanta
| Alt seçenek (boşaltma): | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| yükleme ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 Bakire PP |

