Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static large bulk bags ] eşleşme 79 Ürünler.
1 Tonluk Anti-Statik Büyük Toplu Çantalar 500KG Kapasiteli
| BOYUT: | 6 OZ |
|---|---|
| UV koruması: | Evet |
| Malzeme: | PP |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Anti Sift 4400lbs Baffle Bulk Bags for Efficient and Durable Material Handling
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| Doldurma tarzı: | Üstü açık |
| UV koruması: | - Evet. |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
İç bölme ile Baffle çantasında özel kaplama ve anti-statik yetenek
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
Etkili ve Güvenli Depolama İçin Baffle'li İletici Anti-Statik Jumbo Torbalar - D Tipi
| Ürün Adı: | Yerleşilemez Anti Sift Anti Statik Toplu Toplu Çantalar |
|---|---|
| Boyut: | 35x35x50 inç |
| Anti-statik özellik: | - Evet. |
4400lbs Mavi Fibc Anti-Statik Toplu Paket Çantaları Paketleme için Kalıcı Çözüm
| UV koruması: | - Evet. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yerleşilemez Anti Sift Anti Statik Toplu Toplu Çantalar |
| Boyut: | 35x35x50 inç |
4400lbs Baffle Anti Static Bags for Chemicals - Efficient and Reliable
| Ürün Adı: | Yerleşilemez Anti Sift Anti Statik Toplu Toplu Çantalar |
|---|---|
| Anti-statik özellik: | - Evet. |
| Kaldırma tarzı: | 4 Köşe Döngüsü |
4400lbs TYPE D Anti Static Bulk Bags for Chemicals - Reliable and Durable Solution
| Sift karşıtı özellik: | - Evet. |
|---|---|
| Serbest bırakma tarzı: | Düz taban |
| Ürün Adı: | Yerleşilemez Anti Sift Anti Statik Toplu Toplu Çantalar |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |

