Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static un big bag 1000kg ] eşleşme 53 Ürünler.
Endüstriyel Sınıf UN Big Bag Esnek Konteyner Yükleme Boşaltma ve Taşıma İçin
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
Dökme Yük Torbası (Big Bag) 1000kg, Üstten Dolum Ağzı ve Statik Korumalı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
Mavi Haç Köşe Döngüsü ile Beyaz İletilebilir BM Büyük Çanta 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
UN Büyük Çantası Duffle Top Spout 1000kg Kapasite Mavi Döngüler
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Doldurma Ağızlı UN Big Bag 1000kg Kapasiteli Toplu Taşıma İçin
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Taşıma / Depolama UN Büyük Çuval, Duffle Üst Dolum Ağzı ve Çapraz Köşe Halkaları İle
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Kullanımı: | Tote çanta sporu sling lugage |
| dikiş: | Çift Zincir |
Güvenli nakliye ve işleme için çapraz köşe döngüleri BM Büyük Çanta Beyaz statik koruma
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
|---|---|
| döngüler: | çapraz köşe |
| Kapasite: | 1000kg |
Güvenli Toplu Taşıma için Duffle Üst Dolum Ağzı, Çift Zincir Dikiş ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC Büyük Torba
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Halkalı ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
Beyaz Renkli Bölmeli ve Doldurma Ağızlı Duffle Üstlü Dayanıklı UN Büyük Çuval Ambalaj İhtiyaçları İçin
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
| Statik Koruma: | - Evet. |

