Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static un big bag 1000kg ] eşleşme 53 Ürünler.
Ağır Hizmet Uygulamaları için 4 Köşe Döngülü Büyük Çuval Boşaltıcı
| Döngü Rengi: | Mavi |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
1000kg Anti Statik Boşaltma Derecelendirilmemiş Toplu Çantalar Özelleştirilmiş Alt
| Alt Seçenek (Deşarj): | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 bakire pp |
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
Özelleştirilmiş 1000kg Anti Statik Çantalar Aşınmaya Dirençli 0,5S'den Az Statik Çürüme
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| UV direnci: | Harika |
Aşınmaya Dirençli Gübre İletken UV Dayanımlı Big Bag
| Malzeme: | İletken Kumaş |
|---|---|
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
Çok iyi UV direnci ve korozyon direnci olan özel iletken büyük torba
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
1000kg Yük Kapasiteli ve Tek Kullanımlık Ceset Torbası için Çapraz Köşe Halkaları
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Statik Koruma: | - Evet. |
1000kg Un Sertifikalı Toplu Çanta Dokuma PP Lamine Kumaş
| Malzeme: | dokuma PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
1000KG TİP C FIBC Plastik Su Geçirmez Büyük Dökme Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |

