Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ anti static un big bag 1000kg ] eşleşme 53 Ürünler.
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
UV Siyah İletken Big Bag Anti Statik Kaplamaya Karşı Mükemmel Direnç
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| UV direnci: | Harika |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Mavi Döngü Renk Büyük Çanta Paketleme Tote El Çantası-spor Askılı Bagaj Yüksek Kapasiteli
| Logo: | Özelleştirilmiş Logo Baskısını Kabul Edin |
|---|---|
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
Tehlikeli Mallar İçin 35x35 "Kimyasal BM Big Bag / PP Toplu Çanta / FIBC
| Ürün adı: | bir ton çakıl çantası |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs'ye kadar |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Antistatik Çantalar 10^4-10^6 Ohm/sq Özel Boyut Mükemmel Aşınma Direnci
| Boyut: | Büyük |
|---|---|
| UV direnci: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Soğuğa Dayanıklı Çift Dikişli İletken Big Bag UV Dayanımlı
| UV direnci: | Harika |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
Çift Zincir Dikişli ve 4 Köşe Halkalı İletken Büyük Çuval, İletken Ambalaj İçin
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Döngü Rengi: | Mavi |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |

