Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ label fibc bulk bag ] eşleşme 322 Ürünler.
Siyah PP dokuma saptırma çantası / toz un karbonları için Q çanta FIBC kimyasal tozlar
| Ürün Adı: | Baffle çanta |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Bakire PP |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
PP malzeme normal saptırma küp çanta FIBC için un / karbonlar / kimyasal tozlar
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | Q çantası |
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |
Kuru yanıcı ürünler için 500 KG TİP C grovenble iletken büyük bölme çanta
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Çevresel Geri Dönüşümlü Tamamen Kuşaklı Big Bag FIBC İki Ton Dört Döngü
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Kaldırma halkaları: | tamamen kuşaklı |
Taşıma tozu depolama Esnek Ara Dökme Konteynerler Fibc
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Tarım Ambalaj granülleri / pelet büyük çanta FIBC stevedore kayış ile
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Soya fasulyesi / tohumlar için esnek ara dökme konteyner 1.5 ton büyük bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Virgin PP 4-Panel taşıma / depolama dökme ürünler için bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2860lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |

