Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ pe liner material big bag ] eşleşme 215 Ürünler.
Dokuma Polipropilen Torbalar Bir Ton Torba 10 `` Yüksek 14 DX 18 '' H
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Beyaz Siyah Toplu Gıda Sınıfı FIBC Çanta Büyük Havalandırmalı Pp Dokuma Çanta
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
Jumbo Gıda Sınıfı FIBC Çapraz Köşe Büyük Toplu İletken Çimento Çantası
| malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| kapasite: | 2205 libre |
Kimyasal Toz İçin Beyaz CROHMIQ Dağıtıcı Anti Statik Toplu Çantalar
| Ürün adı: | D tipi enerji tüketen çanta |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaş |
| Renk: | Beyaz |
FIBC Çapraz Köşe İletken Torba Çimento Torbası 3000 LBS Özel Tasarım
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205lbs |
Stat Petal ile Jumbo İletken Çimento Torbası 35 X 35 X 36 '' 2200 LBS
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Jumbo 2205lbs PP Esnek Orta Toplu Konteyner Torbaları
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |
Customizable Big Bag FIBC with 4/2/1 Lifting Loops and Durable PE/PP Liner Material
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
| MOQ: | 500pcs |
PE/PP Liner Big Bag FIBC for Moisture-Resistant and Durable Packaging
| Liner: | Yes |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| Coating: | UV Resistant |
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |

