Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Birleşmiş Milletler Büyük Çanta Tek Durak Varış Yeriniz ve Ucuz Toplu Paketleme Çözümleri
| Türü: | Dairesel |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
Suya karşı iyi dayanıklılıklı antistatik torbalar 1000kg ve iyi mühürleme gücü
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Anti Statik NEL Fibc Konteyner Toprak Direnci Patlama Önleme
| Ürün adı: | topraklanmış iletken büyük torba |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
2205 Lbs 4 Panel Cross Corner Baffle Bag for Heavy Duty
| Stitching: | Reinforced |
|---|---|
| Zipper: | Customized |
| Usage: | Packaging |
4 Köşe Döngüsü 5 1 Güvenlik Faktörü ve Geri Dönüştürülebilir Malzeme ile Baffle Torba
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 Or 6:1 |
| Material: | Polypropylene |
38X38 "800KG fibc esnek orta boy konteyner torbaları
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Gübre Statik Bozulması için İletici Büyük Poşet 0.5 saniyeden Az Özel Tasarım
| Resistance to Corrosion: | Uv |
|---|---|
| Resistance to UV: | Excellent |
| Static Decay: | Less Than 0.5 Seconds |
Kaplamalı 1100lbs Anti Statik Fibc İletken Big Bag
| sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik anti-eleme |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
Çok iyi UV direnci ve korozyon direnci olan özel iletken büyük torba
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |

