Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene fibc bulk bag ] eşleşme 391 Ürünler.
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Boyalar Tozlar Topraklanabilir Izgara İletken Big Bag 4400lbs kapasiteli
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Beyaz UN Büyük Çuval FIBC, 1000kg Yük Kapasitesi, Dolum Ağzı ve Özelleştirilmiş Logo Baskısı
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
İç bölme ile Baffle çantasında özel kaplama ve anti-statik yetenek
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
U Panel Fibc Çantalar Su Geçirmez Kanvas Bez PP Dokuma Çuval
| İnşaat: | dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs ila 3000 lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Güvenli Taşıma ve Depolama için Özelleştirilmiş Logo Baskılı Beyaz UN Büyük Çuval
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
4 Köşede döngü olan özel fermuarlı tarım baffle çantası
| Moistureproof: | Yes |
|---|---|
| Chain Loop: | 12'' Long |
| Color: | White,beige |
Endüstriyel Sınıf UN Big Bag Esnek Konteyner Yükleme Boşaltma ve Taşıma İçin
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
4 Köşe Döşemeli Tasarımlı 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşemeli 4 Köşe Döşe Döşe Döşe Döşe
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Nite ve toz geçirmez tasarımı ile 2000 kg yük kapasitesine kadar bir baffle çantası
| Liner: | Customized |
|---|---|
| Color: | White,beige |
| Ability: | Anti-static |

