Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Baffle Toplu Çanta
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt Seçenek (Deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval ASTM G 154-00 UV Standardı %100 Birinci Sınıf Polipropilen
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Köşe Döngüler 2202 Lbs ile Uzun Boylu Yakacak Odun Havalandırmalı Hasır FIBC Toplu Çanta
| Ürün adı: | uzun boylu kırmızı havalandırmalı yakacak odun FIBC torbaları |
|---|---|
| Kaldırma halkaları: | yan dikiş halkaları |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
Güvenli Toplu Taşıma için Duffle Üst Dolum Ağzı, Çift Zincir Dikiş ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC Büyük Torba
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Gıda sınıfı FIBC toplu torba 2205lbs Gıda taşıma kapasitesi
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Mavi Halkalı Renkli Dolum Ağızlı ve Çift Zincir Dikişli UN Büyük Boy FIBC Big Bag
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Fıstık depolama havalandırmalı Amerikan Fıstık Konseyi tarafından sertifikalı Toplu çantalar
| Ürün adı: | havalandırmalı fıstık big bag |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Etiket PE / PP Astar Malzemesi 4/2/1 Kaldırma Halkalı Big Bag Çuval
| Sertifikalar: | ISO, SGS, vb. |
|---|---|
| kaplama: | UV Dayanımlı |
| Renk: | Beyaz, mavi, yeşil vb. |

