Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
Astarlı ve Baskılı Endüstriyel Polipropilen Fibc Toplu Çanta
| Kaldırma kapasitesi: | 500-2500KG |
|---|---|
| Adedi: | 500 adet |
| Malzeme: | polipropilen |
UV İşlemli C Tipi Bir Tonluk Polipropilen Fibc Dökme Çanta
| Ürün adı: | evcil hayvan büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | yukarıdaki resim gibi |
2 kaldırma döngüsü ve 500-2500 kg kaldırma kapasitesi olan uzun ömürlü polipropilenden yapılmış büyük poşet FIBC
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
UV Dayanımlı FIBC Büyük Çuval, Dayanıklı Polipropilenden Üretilmiş, 500 ila 2500kg Kaldırma Kapasiteli
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| Label: | Yes |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Bölme Toplu Çanta Kimyasal / UV Dirençli
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Boyut: | Büyük |
İletken Kumaş Polipropilen Havalandırmalı Bölme Toplu Çanta UV Dirençli 2T
| UV direnci: | Harika |
|---|---|
| Sızdırmazlık Dayanımı: | Kuyu |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Dört Panel 600KG İletken Big Bag, Beyaz Polipropilen Büyük Toplu Çanta
| kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
3000LBS 35x35" Polipropilen Un Sertifikalı Havalandırmalı Ibc Bulk Çantalar Bej Renk
| inşaat: | dairesel |
|---|---|
| kapasite: | 2200 lbs ila 3000 lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
4400lbs Mavi Fibc Anti-Statik Toplu Paket Çantaları Paketleme için Kalıcı Çözüm
| UV koruması: | - Evet. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yerleşilemez Anti Sift Anti Statik Toplu Toplu Çantalar |
| Boyut: | 35x35x50 inç |
Nefes alabilen polipropilen kumaşlı soğan havalandırmalı dökme torbalar, Jumbo Çantalar
| Ürün adı: | havalandırmalı soğan dökme poşetleri |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |

