Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 1000kg Kapasite 6:1 Güvenlik Oranı
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
1500kg Gıda Sınıfı FIBC toplu Çanta, PP Polipropilen Jumbo Çantalar
| malzeme: | %100 bakire PP |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Virgin Woven Esnek Orta Düzey Toplu Fibc Jumbo Toplu Çantalar
| Kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Blue Anti Static Bulk Bags Conductive and Durable for All Your Storage Needs
| Capacity: | 4400 lbs |
|---|---|
| Anti-Static: | Yes |
| Usage: | Chemicals, Powders, Granules |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for Chemical Distribution Solutions
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Capacity: | 4400 lbs |
500kg Anti Static Bulk Bags Perfect for Storing and Shipping Various Materials
| Kaldırma Seçeneği: | 4 Köşe Döngüsü |
|---|---|
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
| Kapasite: | 4400 lbs. |
U-Panel Renkli Baskı Büyük Çanta, Pp Süper Çuvallar FIBC Toplu Çanta 1500kg
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz, Siyah, Turuncu, Mavi, |
PE Astarlı Gri U-Panel Büyük FIBC UV İşlemli Polipropilen Dökme Çantalar
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Gri |
IMDG için 3000 lbs Polipropilen 6 OZ Un Sertifikalı Toplu Çantalar
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| kapasite: | 3000 libre |
3000LBS'ye Kadar Taşıma İçin BM Onaylı Havalandırmalı Toplu Çantalar
| BOYUT: | 6 OZ |
|---|---|
| nem bariyeri: | Evet |
| yeniden kullanılabilir: | Evet |

