Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
Polipropilen Bir Tonluk Torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Çanta Yüksekliği: | 80'' yüksek |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
U Panel Endüstriyel PP Toplu Çanta FIBC Çapraz Köşe Döngüler ile Toplu Çanta Büyük Çanta
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |
Virgin Polipropilen 35X35 "FIBC Food Grade Jumbo Toplu Torbalar
| Ürün adı: | dairesel FIBC big bag |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| Boyut Seçeneği: | 35 * 35 inç |
Flap kapağı U panel polipropilen 1 Tonluk torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| Ürün adı: | kapaklı 1 tonluk torba |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Polipropilenden Büyük Dairesel / Borulu FIBC Beyaz Çakıl Dökme Çanta
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Etek Üstü U Panel UV Kum / Çimento / Toprak İçin İşlenmiş Endüstriyel Dökme Çantalar
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz |
SGS Sertifikalı Polipropilen Un Fibc Torbaları 3000KG
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
Borulu Üst Alt Polipropilen İletken Big Bag Özel Logo
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
3000lbs UN sertifikalı toplu çanta FIBC polipropilen 6 OZ ila 7 OZ, özelleştirilmiş boyutu
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 kg |

