Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 95x95x110cm, 5:1 SF Oranı
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Toplu Paketleme Çözümleri için 500KG 6OZ PP Büyük Toplu Çantalar
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ağırlık: | 6 OZ |
| Malzeme: | %100 bakir PP, UN işlemi görmüş |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for 500kg Material Handling
| Bulk Bags: | Yes |
|---|---|
| Reusable: | Yes |
| Dust Proof: | Yes |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 95x95x110cm Açık Ağız 1000 kg Kapasite
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Type: | Food Grade |
Beyaz çakıl toplu torba kaldırma döngüleri Köşe tasarımı
| Sertifikalar: | ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 |
|---|---|
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
| Yazdır: | ile veya hayır |
Gıda Sınıfı UV İşlemli FIBC Big Bag ASTM G 154-00
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Logo Baskılı 4 Panel İletken Toplu Çantalar Anti Statik Toplu Çantalar
| Kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
SGS Iris Boşaltma Borusu 5.5 OZ Kaplı PP Jumbo Fibc Dökme Torbalar
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Dört Panel 600KG Tarımsal Havalandırmalı Toplu Çanta Anti Statik
| kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |

