Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
FIBC Toplu UN Big Bag Tehlikeli Mallar Jumbo Çanta 1000kg ASTM G 154-00
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
İletken PP Big Bag 1 Ton Süper Çuval Dökme Çanta Jumbo Big Bag
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Esnek Ara Dökme Konteynerler FIBC big bag dört flooplu 1 ton
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
600 kg beyaz UN büyük çanta FIBC, endüstriyel tehlikeli mal Jumbo Çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | UN sertifikalı çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Özelleştirilmiş Dört Döngüler BM tarzı büyük jumbo çanta 600 kg OF bakire PP
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 600kg |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
Soya fasulyesi / tohumlar için stevedore kayış ile büyük 4-Panel Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
PTA Ambalaj Big Bag FIBC, Dört Panelli Dökme Pelet Big Bag Dairesel
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Tehlikeli madde depolama için 2200lbs BM büyük çanta
| uv tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yazdır: | ile veya hayır |

