Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
1000kg Kapasiteli Jumbo Kare Alt Big Bag FIBC, yarım çapraz köşeli
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
4 Döngü BM Sertifikalı 600kg Pp Fibc Torbaları Düz Dipli
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 600kg |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
2000kgs Havalandırmalı Çok Fonksiyonlu UN Baskılı Büyük Çanta
| Malzeme: | %100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
Pirinç / un için Beyaz Gıda Sınıfı endüstriyel Big Bags FIBC Dört panel
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
|---|---|
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
| Renk: | Beyaz |
Anti-statik astar UV ile Jumbo Çanta 1000kg Gıda Sınıfı FIBC
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Özel Unlar Gıda Sınıfı FIBC U -% 100 Virgin PP Malzemeli Panel
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
|---|---|
| Kapasite: | 750kg |
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
2200 Lbs Beyaz Gıda Sınıfı FIBC, PE Astarlı Kaplamasız Bir Ton Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Düz Tabanlı Gıda Sınıfı FIBC, Dolum Ağzı ile Fibc Büyük Çantalar
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
|---|---|
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
| Renk: | Beyaz |
Kimyasal Dirençli İletken Big Bag Soğuğa Karşı İyi Dirençli
| Korozyona karşı direnç: | UV |
|---|---|
| Soğuğa Direnç: | İyi |
| Malzeme: | İletken Kumaş |
ISO Sertifikalı ve 500-2500kg Kaldırma Kapasiteli UV Dayanımlı Büyük Çuval FIBC (Esnek Orta Boy Konteyner) - Dökme Malzeme Taşımacılığı İçin
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |

