Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
İyi Soğuk Direnci ile 1000kg Antistatik Çanta Özel Boyut
| Kimyasal Direnç: | Harika |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
Yakacak odun paketleme Fıstık büyük çanta FIBC havalandırmalı polipropilen kumaş
| Ürün adı: | havalandırmalı fıstık big bag |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | No input file specified. |
Havalandırmalı nefes alabilen Esnek Ara Dökme Konteynerler patates cevizleri için FIBC woods
| Ürün adı: | havalandırmalı nefes alabilen büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Sadece tarım fıstıkları için büyük Tarım Havalandırmalı PP büyük torbalar FIBC
| Ürün adı: | havalandırmalı nefes alabilen büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Polipropilen Oluklu İletken Büyük Torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Polipropilen Topraklanabilir İletken Big Bag Anti Statik
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Polipropilen PP havalandırmalı big bag
| Ürün adı: | havalandırmalı fıstık big bag |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
4 Köşe Döngüsü 5 1 Güvenlik Faktörü ve Geri Dönüştürülebilir Malzeme ile Baffle Torba
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 Or 6:1 |
| Material: | Polypropylene |
Topraklı PP FIBC İletken Big Bag Toplu Saklama Torbaları Beyaz 2205lbs
| Sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| Yeteneği: | anti-statik eleme |
| Malzeme: | anti-statik pp kumaş |

