Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
Yükleme ve Taşıma İçin Topraklanabilir 500KG Big Bag FIBC
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| Boyut Seçeneği: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 ve 6:1 |
PP toz kimyasal toz şaşkın FIBC esnek ara toplu konteyner
| Ürün adı: | bölme çantası |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
2860lbs 4 Panel Food Grade Fibc Jumbo Torbalar 6OZ Kaplamasız Polipropilen
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2860 lb |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Un karbonları için kimyasal jumbo saklama torbaları FIBC kimyasal tozlar
| Ürün adı: | bölme çantası |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
PP polipropilen 1250KGS 4-Panel taşıma / saklama tohumları için bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2750lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Siyah PP dokuma saptırma çantası / toz un karbonları için Q çanta FIBC kimyasal tozlar
| Ürün Adı: | Baffle çanta |
|---|---|
| Malzeme: | %100 Bakire PP |
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
Polipropilen 4-Panel bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
41 * 41 "UV İşlemli Big Bag FIBC Süper Çuval U Panel Şeklinde Nem Geçirmez
| Ürün adı: | panel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 39 * 39 '', 41 * 41 '' |
| renk: | SGS / CPTC |
Toplu Taşıma ve Depolama için 1 Tonluk PP Big Bag FIBC
| Tip: | büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | FIBC |
| Tedavi: | uv işlenmiş |

