Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
Saptırma tasarımı tehlikeli kimyasal toz Depolama geçirmezlik ile Antistatik Fibc
| Renk: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
Toplu malzeme depolaması için özelleştirilebilir ve dayanıklı büyük torba FIBC
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Kaldırma Seçeneği: | çapraz köşe döngüleri |
Soya fasulyesi / tohumlar için esnek ara dökme konteyner 1.5 ton büyük bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Virgin PP 4-Panel taşıma / depolama dökme ürünler için bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2860lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Aralıklı toplu konteynerler Fibc
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Sanayi kimyasal tozlar 2 ton ulaşım bölme çantası, taşıma büyük çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | küp çanta |
| Liner: | No |

